Photo Rating Website
Index Jayna James jarząbowy Janet Ling jaja VoIP
jak rozkodowac radio w renaut Scenic

aaaablog4meaaaa

Temat: Kod do radia CD
Witam Posiadam Renault scenic 2,0 2000r. Mam problem z radioodtwarzaczem CD, ponieważ jest zakodowany. jakie mam możliwości samodzielnego rozkodowania? Kolega kod radia miał napisany długopisem w instr. radyjka, ale niestety ja nie mam. Posiadam istr radia CD, ale bez kodu. Słyszałem że kod do radia można jakoś odczytać z naklejek które są naklejone na radyjku czyli numer seryjny idt... Proszę o radę jak sobie z tym problemem samodzielnie poradzić, ponieważ wiem że u elektrotechnika kosztuje to około 100zł i trwa jakieś 3 do 5-ciiu minut. Pozdrawiam świeży użytkownik Renault.
Źródło: renaultforum.pl/viewtopic.php?t=36Temat: Odkodowanie radia OPEL RENAULT BLAUPUNKT
Witam mam wielki problem kupiłem Renault Scenic za wszystkie moje oszczędności cieszyłem się że mam radio cd ale okazało się że jest zakodowane Czy może ktoś pomoże mi rozkodować te radio...
Źródło: forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=30143


Temat: Kod do radia Renault Scenic
Ja też nie miałem kodu do radia samochodowego. Grzebałem chyba 1,5 dnia w necie zanim stało się bingo! Żadne tam ASO, gdzie biorą kasę za rozkodowanie, a powinni to robić za darmo! Żadne tam rozkręcanie radia, odlutowywanie jakichś części i bawienie się w elektronika! Wejdźcie sobie na francuską stronę : http://forum.eserviceinfo.com/index.php. Można się zarejestrować i w odpowiednim dziale przedstawić swój problem (w english). Ja czekałem 1,5 h i za free otrzymałem to czego potrzebowałem, czyli kodu do radia, w moim przypadku do renault scenic.
Źródło: forum.ocm.pl/showthread.php?t=14649blog4me

Designed By Royalty-Free.Org